USACARS logo

WBY1Z8C50HV889699

2017 BMW I3 94 AH W/RANGE EXTENDER

Aktualna oferta:
$ 0
Średnia cena sprzedaży:
tooltip
$ 3,170
Koniec licytacji wstępnej
tooltip
8d : 12h : 16m : 31s
Data sprzedaży:
Pon., 14.09.2026
Typ sprzedawcy:
Ubezpieczalnia
Data dodania:
tooltip
Sob., 05.09.2026
Sprzedawca:
Progressive Casualty Insurance
Lokalizacja:
San Diego (CA)
Rzeczywista wartość rynkowa:
$ 15,224
Szacowany koszt naprawy:
$ 8,538
2017 BMW i3 — Rear End — VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 1 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 2 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 3 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 4 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 5 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 6 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 7 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 8 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 9 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 10 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 11 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 12 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 13 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 14 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 15 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699
2017 BMW i3 — photo 16 of 16 | VIN WBY1Z8C50HV889699

Numer lot/Aukcja:
45993476IAAI
Numer VIN:
WBY1Z8C50HV889699
Rok:
2017
Dokument:
Salvage (California)
tooltip
Typ dokumentu:
Salvage
Przebieg:
57,523 miles(92,574 km)
Uszkodzenia:
Uszkodzony tył
Status pojazdu:
tooltip
Odpala i jeździ
Ocena pojazdu:
tooltip
50/50
Typ pojazdu:
Automobile
Typ nadwozia:
Other
Kolor nadwozia:
Biały
Klucz:
Obecny
Silnik:
electric
Cylindry:
2
Rodzaj paliwa:
tooltip
Hybrydowy
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
Napęd na tylne koła RWD
Udostępnij na

Porównaj aukcje

Zobacz wszystko
2017 BMW I3 REX2017 BMW I3 REX

WBY1Z8C35HV894492

2d : 13h : 46m : 31s

Aktualna oferta:

$ 0

Kup teraz:

$ 1,000

2017 BMW I3 REX2017 BMW I3 REX

WBY1Z8C3XHV894827

8d : 17h : 46m : 31s

Aktualna oferta:

$ 0

Kup teraz:

$ 575

Popularne modele BMW

© Copyright 2026 USA Cars. Wszelkie prawa zastrzeżone